Notifications
Clear all

Практика - Как да привлечеш повече доходи в живота си

make.dreams.wishes@gmail.com
(@make-dreams-wishesgmail-com)
Member Admin
Topic starter  

Практика - Как да привлечеш повече доходи в живота си

За да привлечеш парите и доходи от най-неочаквани източници е необходимо да определиш кой си ти, какво искаш да правиш с ентусиазъм, и да си поставиш за цел такава сума, която е десет пъти повече от началния капитал. Говори с парите ежедневно, и най-вече говори с вибрацията на парите в позитивен и оптимистичен начин. Откажи се да бъдеш жертва на миналото. Говори с парите навсякъде/под душа, в колата и т.н/ – Повтаряй им или тананикай:Парички елате при мен, елате при мен аз ви очаквам и т.н

Необходимо е да изчистиш живота си от ниски вибрации. Не общувай с хора, които ти носят негативни емоции, разчисти пространството си, като разчистиш имейла си, телефона си, гардероба си, колата си, къщата си. Изхвърли старото и ненужното в живота си и освободи място на новото. Вселената не търпи празни пространства!

Фокусирай се върху твоето пътешествие, защото ти си уникален и съвършен на тази планета и потока на пари в живота ти ще се увеличава всеки ден, като за целта е необходимо поне за 15 минути на ден да учиш, да търсиш информация за твоята цел и гарантирам, че резултатите не закъсняват. Поискай пари с удоволствие и те ще нахлуят в живота ти! Изчисти своите ограничени вярвания, като ги напишеш върху бял лист и ги заместиш с позитивни – например - Аз съм богат, Парите идват лесно и често в живота ми, Толкова е лесно да правиш пари!

Стоянка Филина, из книгата "Пожелай си нещо и то ще се сбъдне" , С. Филина

https://www.lulu.com/en/en/shop/stoyanka-filina-and-plamena-gogova/make-a-wish-and-it-will-come-true/paperback/product-d8rn72.html?page=1&page

Share: