Notifications
Clear all

НОВОГОДИШНА АФИРМАЦИЯ

make.dreams.wishes@gmail.com
(@make-dreams-wishesgmail-com)
Member Admin
Topic starter  

НОВОГОДИШНА АФИРМАЦИЯ

Започнете да произнасяте тази вълшебна афирмация в 23:59 ч., а накрая - вдигнете новогодишната наздравица! 

"С всеки удар на часовника аз позволявам да си отиде от живота ми това, което трябва да си отиде.
И приветствам с добре дошли в моя живота всичко онова, за което мечтая - любов, творчество, страст, удоволствие, успех, благополучие, нови проекти, нови възможности, нови срещи ______ 
(посочете това, което Ви е необходимо и искате да Ви се случи през 2016 година лично за вас. Не се фокусирайте върху неща, които се отнасят за други хора).
С всеки удар на часовника аз прощавам на тези, които ме наскърбили през изминалата година и обещавам пред себе си да не допускам никой друг да ме нарани и обиди повече през 2016 г.
С всеки удар на часовника аз се чувствам щастлив/а и освободен/а от страхове и ограничения, съмнения и поучения.
С всеки удар на часовника аз пристъпвам към най-голямото чудо в моя живот - към самия/самата себе си!
Позволявам да стане това, което аз искам да се случи в живота ми, да стана такъв/такава, каквато искам да бъда и да правя това, което е важно за мен.
Обещавам да се наслаждавам и радвам на всеки миг от живота си, без значение какъв е той.
Обещавам да приема с благодарност всички дарове на живота, дарявайки на света любов и радост!
Честита Нова Година, любими/любима ______________!
 (тук посочете Вашето име)

https://www.dreamland-bg.com/

Share: